ankara sehirler arası akliyatAnkara şehirler arası nakliyat , Güvenay Nakliyat firması ile en iyi şekilde uygun fiyatlara taşıma hizmeti sunuyoruz. Türkiye’nin her noktasına şehirler arası ev taşıma hizmeti veriyoruz. Özellikle bir şehirden, başka bir şehre gitmesi gereken yük ve eşyaların sigortalı olarak taşıma hizmeti vermekteyiz.

Ankara’da şehirler arası ev taşıma hizmeti

Ev taşıma denildiğinde eşyaların toplama süreci paketleme ve bir çok zaman alan işlerden biridir. Ev taşıma yapacak olan insanların eşyalarını toplaması için karton koli ve paketleme, ambalajlama malzemelerine ihtiyaç duyar. Bu malzemeleri temin etmeniz çok zordur. En doğrusu şehirler arası ev taşıma hizmeti ile Güvenay Nakliyat firmamız ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacağını emin olabilirsiniz. Firmamız size en iyi hizmeti verebilmek açısından 30 eleman desteği ile taşıma işlemini hızlı bir şekilde yapıyoruz.

Ankara şehirler arası nakliyat fiyatları

Artan maliyetlerden dolayı şehirler arası yapılan taşımacılıkta fiyatlar yükselebiliyor. Ankara şehirler arası ev taşımada genelde uzun mesafeli taşımalarda fiyatların artması söz konusudur. Pek çok insanlar yükselen fiyatlar karşısında taşımalarını ertelemek zorunda kalabiliyorlar. Güvenay Nakliyat firması şehirler arası indirimlerimiz ile daha uygun fiyatlara taşımanız mümkündür. Bugüne kadarki başarılı nakliye çalışmaları ile iddiasını sürdüren firmamız her türlü yük ve eşyalarını nakliyesini gerçekleştirmektedir.

Ankara’da en ucuz şehirler arası taşıma firması

Firma olarak, diğer firmalara karşı kendi masraflarımızı taşıma fiyatlarına yansıtmadan daha uygun bütçenize göre fiyat teklif ediyoruz. Sizi en iyi taşıyacak olan Güvenay Nakliyat firması taşıma konusunda uzmanlaşmış firmadır. Taşıma sektöründe Ankara şehirler arası evden eve taşıma hizmetini pahalı fiyatlara sunan firmalara karşı rekabet oluşturarak size ucuz gelecek fiyatları teklif edeceğiz.

Nakliye aşamasında verdiğimiz hizmetler arasında olan marangozluk uygulamamız sayesinde hiç bir müşterinin teknik bilgi ve birikime ihtiyaç kalmaz. Ayrıca firmamızın şehirler arası ev taşıma hizmetini de kullandığınız asansör sistemimiz ile ulaşılması zor binaların balkonlarından ev eşyalarınızı raylı asansör sistemimiz ile indirme ve çıkartma işleminin en güvenli şekilde yapmaktayız.

Şehirler arası taşımada marangoz hizmeti

Marangozluk hizmetin eşyaların sökülmesi ve paketlenmesi tekrar yeni eve kurulması işlemidir. Bu işlemi yapan elemanların yıllardan beri edindikleri tecrübe ile mükemmel şekilde yapmaktayız. Marangozluk hizmetinde en çok yaşanan şeyler tecrübesiz elemanlar ile yapılan sökme ve takma işlerinde kırılmalar veya bozulmalar meydana gelmektedir. Bu gibi durumları firmamız olarak yaşamadık. Biz işimizi yaparken kontrolü ve sistematik olarak yaptığımız için hiç bir işimiz de sorunlar yaşamadık.

12 Yorum

 • Ahmet Korku

  İyi ve hızlı bir taşıma oldu. Tüm çalışanlar çok nazik hepsine teşekkürler…

 • Vedat

  Sürekli iletişim halindeler profosyonel bir ekip hizmete göre fiyatları baya uygun.

 • Serpil

  Ekip çok çalışkan ve birbirlerinden habersiz çalışmıyorlar. Kolileme işlemi çok ustaca yapıldı. Tavsiye ediyorum.

 • Şevket

  Hızlı ve sorunsuz bir taşıma oldu. Tüm çalışanlar çok nazik ve çalışanları. Teşekkürler şehirlerarası evden eve taşıma

 • Doğukan

  Çok güzel bir taşıma oldu çok memnun kaldım her zaman bu işletmeyi kullanacağım

 • Cihan

  Profesyonel bir ekip, bu hizmete göre fiyatları da baya uygun.

 • Eren Sarı

  ilk defa bu kadar profesyonel taşıyan bir şirket gördüm tavsiye ederim

 • Taha Korkmaz

  Sorunsuz bir taşıma gerçekleşti. Çalışanlar güler yüzlü tutum ve davranışlarıyla makul bir sürede taşınmamız gerçekleşti. Rahatlıkla güvenebilirsiniz. Biz çok memnun kaldık.

 • Engin Turan

  Temiz, dürüst ve işin ehli.

 • Aydın Işık

  İlk taşınmada memnun kalınca birkaç parça eşyanın taşınması içinde tercih ettik. Yine aynı kaliteli hizmeti gördük. Tekrar sağ olsunlar.

 • Abdullah

  İletişim ve Nezaket: 10

  İncelik ve Genel Tutum: 10

  Nakliye esnasında titizlik: 10

  Daha ne denebilir ki? Gerçekten Çok Sağolun.

 • Volkan Yaş

  Gayet sakin işinin ehli insanlardı. Kendi evlerini taşır gibi özendiler. Yaptıkları işten memnun kaldım. Tek kusurları dedikleri saatten yarım saat erken gelmiş olmaları idi 🙂 tavsiye ederim. Tekrar taşınırsam -ki umarım olmaz- gene tercih ederim.

 • Bir Yorum Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir