Ankara Şehir İçi Parça Eşya TaşımaAnkara Şehir İçi Parça Eşya Taşıma faaliyetimiz olarak ev eşyası taşıma hizmetini vermekteyiz. Parça eşyalarınızın parça olarak taşınması için paketleme ve montajı yapılır. Şehir içi parça eşya nakliyesi, Ankara içi taşımalarımız olduğu gibi Türkiye’nin tüm illerine olmak üzere başta İstanbul, İzmir, Antalya önceliklerimiz bu şehirlere olmaktadır.

Firmamızın hizmet verecek elemanları eğitimlidir ve güvenli olarak Ankara parça eşya taşımacılığı sunmaktayız. Ankara parça ev eşyası taşımacılığı düzenli olarak tüm illere günlük ve haftalık tüm şehirlere taşıma yapılır. Parça eşyası taşınacak müşterimize en uygun ücret ile parça eşyalarının nakliyesini yapıyoruz.

Ankara Parça Eşya Taşıma Fiyatları

Ankara şehir içi evden eve parça eşya taşıma ücretleri her müşteriye özel olarak teklif edilir ve sizlere parça eşyaların taşınması sağlanır. Genelde şehir içi ve şehirler arası mesafesi hesap edilir. Kaliteli hizmeti veren Güvenay Nakliyat firmamız ev ve iş yerlerinde parça eşya taşıma işlerini güvenli nakliyat hizmeti ile en uygun ücretlere taşımaktadır.

Şehir içi parça eşya nakliye ücretleri şehir içi ile yapılması durumunda şehirler arası taşıma fiyatlarından daha düşüktür. Siz de asansörlü parça eşya nakliyat hizmetlerini ek olarak ihtiyaç duyulduğunda kullanabilirsiniz. Tüm taşımalarımız sigortalı yapılmaktadır.

Ankara Parça Eşya Nakliyat Fiyatları

Mutlaka taşınması gerek olan parça eşyalarınızı şehir içi taşıma işlerinizde ekiplerimiz size uygun fiyat teklif eder. Şehirler arası fiyat nasıl hesaplanır? Ankara’dan yakın şehirlere fiyatlar düşük olsa da mesafe uzadıkça fiyatlarda artış görülür.
İş yeri yada işletme sahibi olan insanların çok sık faydalandığı parça eşya taşıma ile eşyalarınızı ve yüklerini ekonomik fiyatlara taşırız. Ankara ilinden diğer yönlere Türkiye’de her bölgeye parça ev eşyalarını ve iş yeri yüklerinizi taşıyoruz.

Ne Tür Parça Eşyalar Taşınır?

Başta Kurumsal olan iş yerlerinde yük ve parça eşyalar ve bireysel olan çeyiz eşyası, öğrenci eşyası, bekar eşyası, yemek takımı, koltuk takımı gibi büyük eşyaların taşıması yapılır. Bu eşyalara taşıma öncesi mutlaka sigorta yapılır ve paketleme işlemi yapılarak sorumluluk içerisinde taşınır.

Parça eşya firmamızın garantisi altında taşınır. Parça eşyaların taşınmasında kullanılan araçlarımız tam donanımlı ve taşımalara uygun dizayn edilmiştir. Tüm taşıma taleplerinde müşteriden eşya bilgileri toplanır ve taşıma için gerekli paketleme malzemeleri buna göre özenle seçilir.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir