ankara şehir içi nakliyat
Şehir İçi Nakliyat

Şehir İçi Nakliyat deyince, örneğin Ankara şehir içi nakliyat firması olarak, taşınması muhtemelen her eşya ve yükün doğru şekilde taşınması gerekmektedir. İnsanlar özellikle günümüz gelişen teknolojileri ile hizmet veren nakliye firmaları kaliteli olarak bilmektedir. Kaliteli nakliyat firması olarak Güvenay Nakliyat firmamız her türlü taleplerinize en akıllı çözümler üreten taşınmazın mükemmel şekilde yapılmasını sağlamaktadır. Ankara şehir içi ev taşıma işlemini kaliteli nakliyat firması olarak kullandığımız paketleme malzemelerimiz en kaliteli şekilde seçilerek ve montaj işlerinde kaliteli aletler kullanarak eşyaların toplama ve paketleme işlemini yapan tecrübeli ve işin ehli elemanlardır.

Bütçenize uygun fiyatları teklif ediyoruz

Ankara şehir içi evden eve taşıma hizmeti alacak müşterilerimizin bütçelerine göre fiyatlar belirliyoruz. Öncelikle fiyat belirlememiz için ekspertiz hizmeti almanız gerekmektedir. Ekspertiz hizmeti eşyalarınızı daha sağlıklı şekilde, eski evinizden yeni evinize taşınmanız da kullanılacak malzemelerin ve araç, gereçlerin belirlemenize yardımcı oluyor. Ankara şehir içi eşya taşıma fiyatlarını size en uygun fiyatlar ile yeni evinize taşıma keyfini yaşatacağız. Ankara şehir içi evden Nakliyat hizmeti kaliteli firmalar ile aldığınızda taşıma aşamasında hiçbir endişeniz olmadan taşıma hizmeti verilecektir.

Ankara’da şehir içi nakliyat

Ankara’da şehir içi nakliyat hizmeti ile Ankara bölgesinde bütün ilçelerimize en iyi kalite tadında Ankara’da ev taşıma hizmeti vermekteyiz. Ankara’da taşımacılık denildiğinde Güvenay Nakliyat hizmeti akla gelmektedir. Taşımacılık sunduğumuz birçok müşterimizin tavsiyeler üzere başka insanların da firmamızın seçmektedirler. Taşıma fiyatları konusunda esnek davranarak müşterilerimizin taleplerine cevap vermekteyiz. Ankara’da kiracıların çok sık taşıma ihtiyaçlarını firmamız sağlamaktadır. Güvenay Nakliyat olarak taşınmak zorunda olan kiracı olup evini taşımak zorunda olan insanlara kolaylık sağlamak için fiyatlarımızda indirimler sağlayarak yeni evlerine taşınıyorlar. Taşınmakta olan bir çok insanların ev taşıma esnasında eşyalarının deforme uğrayarak kırılmalar, çizilmeler gibi durumlarda eşyaların kullanılmaz durumlara da gelebiliyor.

Sigorta güvencesi ile Şehir İçi Evden Eve Nakliyat

Bütün eşyalarınızın taşınma sırasında doğabilecek zararlara karşı eşyaların maddi değerinin müşteriye sigorta kapsamında ödeme yöntemidir. Evinizde kullandığınız yeni eşyalarınızın başka bir eve veya başka bir şehre taşıma durumlarınız da mutlaka taşıma firmasına Sigorta yaptırmanız gerekmektedir. Eşyalarınıza sigorta yapıldığında firmanın tüm sorumluluğu almasıdır. Bu bakımdan eşyalarınızın paketlenmesi ve taşınma sırasında daha hassas davranılması demektir.

9 Yorum

 • Yücel

  Gerçekten çok başarılı ve temiz bir nakliye gerçekleştirdiler. Özenlerinden dolayı teşekkür ve tebrik ediyorum.

 • Onur

  Gerçekten yorumlara bakarak karar vermiştim. Yorum yazan herkese teşekkürler. Bende çok memnun kaldım. Açıkçası bir daha taşınsam yine aynı firma ile taşınırım.

 • Kerem

  Paketleme, taşıma gayet iyiydi. Çalışanlar gayretli ve güler yüzlüydü. Tavsiye ediyorum.

 • Kerem

  Paketleme, taşıma gayet iyiydi. Çalışanlar gayretli ve güler yüzlüydü. Tavsiye ediyorum…

 • Nilüfer

  Taşımada hiç bir sorun yaşamadım. Söyledikleri saatte geldiler (hatta olabildiğince bize göre de programlarında ufak değişiklikler yaparak, haberleşerek geldiler). Çalışanlar da, şirket yetkilisi Bülent Bey de son derece kibardı. Çalışanlar eşyaların taşınması sırasında dar yerlerden geçişlerde dahi çok dikkatli davrandılar. Biz paketleme hizmeti almadık, o konuda yorum yapamayacağım. Ancak daha önce de site üzerinden yaptığım nakliyelere kıyasla açık ara öndeydi.

 • Nilüfer

  Taşımada hiç bir sorun yaşamadım. Söyledikleri saatte geldiler (hatta olabildiğince bize göre de programlarında ufak değişiklikler yaparak, haberleşerek geldiler). Çalışanlar da, şirket yetkilis de son derece kibardı. Çalışanlar eşyaların taşınması sırasında dar yerlerden geçişlerde dahi çok dikkatli davrandılar. Biz paketleme hizmeti almadık, o konuda yorum yapamayacağım. Ancak daha önce de site üzerinden yaptığım nakliyelere kıyasla açık ara öndeydi…

 • Gökhan

  Genel olarak iyiydi.

 • Kerem Kaya

  Çok güzel bir taşınma oldu. Teşekkür ederiz.

 • Orçun

  Çok hızlı, çok seri ve çok temiz çalışıyorlar. Tamamen müşteri odaklı çalışıyorlar. Umarım uzun bir süre taşınmam ama taşınırsam kesinlikle bu firmayı tercih ederim.

 • Bir Yorum Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir