Ankara Parça Eşya Taşıma
Parça Eşya Taşımacılık

Parça Eşya Taşımacılık, daha doğrusu Ankara parça eşya taşıma hizmeti denildiğinde akla ilk gelen bir eşyanın bir yere eşya ve yüklerin veya malzemelerin taşınmasıdır genellikle. Güvenay Nakliyat firması olarak kurumsal ve bireysel olarak eşya taşıma hizmetlerinde kaliteli hizmet vermekteyiz. Parça ev eşyası veya ofis eşyalarının parça parça şehir içi veya şehirler arası taşınması istenilen adreslere sigorta güvencemiz ile taşımasını yapıyoruz. Ancak her zaman bütün eşyaların taşınması gerekmeyen durumlar söz konusu da olabiliyor. Bunun için parça parça taşınmasını istediğiniz her bir eşyayı paketleyerek yeni adresine nakliye araçlarımız ile hızlı bir şekilde taşınmasını yapıyoruz.

Ankara şehir içi parça eşya taşıma

Ankara şehir içi parça eşya taşıma hizmetinde parça eşya istenilen adrese teslimi konusunda uzun yıllardır hizmet vermektedir. Türkiye’nin her bir yerine gitmesi gereken her türlü parça eşyalarınızın güvenlik aşamaları tamamlandıktan sonra gizlilik ilkesi içerisinde taşınmaktadır. Parça eşyalar sınıfına her çeşit eşyaları koyabiliriz. Örnek vermek gerekirse parça eşya sınıfına giren eşyalardan bazıları mesela şunlardır. Koltuk takımı, oturma grubu, mobilyalar ve beyaz eşyalar bu gibi eşyaların parça parça olarak taşımanız mümkündür.

Parça eşya taşıma maliyeti diğer komple eşyaların taşımasından daha düşüktür. Bu taşıma fiyatlarının düşük olması bu hizmeti almak da kişilere sorun olmamaktadır. Ekonomik bakımdan bekar ve öğrencilerin eşyalarının parça olarak taşınmasının avantajları çok büyüktür. Parça eşyaları aynı araç içinde olması ve taşınması Herhangi bir sorun teşkil etmez. Taşıdığımız tüm eşyaların ayrı ayrı sigortası olduğundan taşınan bütün eşyaları çok hassas taşınması sağlanır.

Kurumsal parça eşya taşıma

Kurumsal olarak yaptığımız parça eşya taşımalarında devlet kurumlarında veya özel alanlarda parça taşıma ihtiyaçlarını firmamız en kaliteli şekilde şehir içi ve şehirler arası taşımayı yapmaktadır. Taşıma taleplerinizde firmamız ile irtibata geçtiğinizde hemen parça eşyanızın paketleyerek yeni adresine güvenli şekilde taşınmasını yapıyoruz.

11 Yorum

 • Sertaç Kısa

  Çok memnun kaldık herkese tavsiye ederiz gerçekten saygılı ve özenli çalıştılar teşekkür ediyorum

 • Doğan Barış

  Çok teşekkür ediyorum istediğim gibi özenli ve profesyonel bir taşınma yaşadım

 • Nurgül OZ

  esyalarimizin hicbirinde en ufak bir sorun olmadi verdikleri sozleri tuttuklari ve gosterdikleri ozen icin tesekkur ediyorum herkese tavsiye ederim !!!

 • salih

  Şehirler arasında istanbul dan Ankaraya bu şirketle taşındım çok memnun kaldık işlerini iyi yapıyorlar müşteri ilişkileri de çok güçlü teşekkür ediyorum işlerinde başarılar dilerim

 • Berke Aslan

  Muazzam bir isyeri ihtiyacım olan her türlü şey var çok memnunum ev taşıma vb… konularda üstüne başka hiçbir işletme tanımam çok güzel çok beğendim. ❣️

 • Berke Aslan

  Muazzam bir isyeri ihtiyacım olan her türlü şey var çok memnunum ev taşıma vb… konularda üstüne başka hiçbir işletme tanımam çok güzel çok beğendim… ❣️

 • Nazlı Can

  tayinim gereği taşınmam gerekti eşyalarımı taşımak için ankara nakliyata ulaştım anlaştık eşyaları taşırken kendi eşyalarıymış gibi özenerek taşıdılar işlerinin hakkını veriyorlar emeğinize sağlık

 • havva

  Tüm eşyalarımızı sapasağlam taşıdılar. Son derece de mütevaziler. Ücret konusunda çok uygun, gözünüz kapalı güvenebilirsiniz.

 • Batuhan

  Sorunsuz hızlı bir işlem oldu, kendi malı gibi taşıdılar çok sagolsunlar baya iyiler bu konuda

 • Sarp

  Devamlı iletişim halindeler, profesyonel bir ekip, bu hizmete göre fiyatları da baya uygun.

 • Ali Akıncı

  İnternet sitelerini tesadüfen keşfettim, iyi ki keşfetmişim, çok yardımcı oldular teşekkür ederim.

 • Bir Yorum Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir