ankara ofis taşıma

Ankara Ofis Taşımacılık

Firmamız ile ofislerinizi yeni bir mekana taşımak için, öncelikle tecrübeli, işin ehli olan bir nakliye firması ile tanışmanız gerekir. Ofis eşyalarınızın maddi olarak pahalı eşyalarınızın zarar gelmeden taşınmasına olanak sağlayan Güvenay Nakliyat sorumluluk alarak en güvenli şekilde taşınmalar yapıyoruz.

Ankara şehir içi ofis taşıma

Ankara şehir içi ofis taşımacılık hizmeti ekspertiz yolu ile yapılan özel bir hizmettir. Expertiz hizmetimiz taşınacak olan bütün eşyaların yerinde tespiti ve araç ve eleman belirlememize yarayan bir hizmettir. Ofisinizdeki eşyaların taşıma esnasında gelebilecek zararlara karşı sigorta yapmaktayız. Ankara ofis taşımacılık bu sayede hem müşterimiz hem de firmamız güven içerisinde taşıma işlemini başlatmış oluruz. Firmamızın 35’e yakın elemandan oluşan büyük bir firmadır. Her bir elemanımız işlerinde tecrübeye sahip yaptığı işin ne denli önemli olduğunu bilerek maksimum hassasiyet gösterirler. Firmamız ile ofis eşyalarını taşıyacak müşterimizin gün içerisinde yeni ofisine hızlı bir şekilde taşıyor taşıdığımız bütün eşyaların kurulumunu yerinde yapıyoruz.

Ankara şehirler arası ofis taşıma

Ofislerinin yeni bir şehre taşımak isteyen müşterilerimiz için taşınmasının hızlı bir şekilde sağlayabilmek için kaliteli firmalar arayan müşterilerimiz için kurulan Güvenay Nakliyat sizin için kurulmuştur. Şehirler arası ofis taşıma ikiniz için yeni ofis ortamlarında söz konusu olduğunda tüm olanaklardan yararlanarak nakliye işlemlerinin en güzel şekilde yapmaya çalışıyoruz. Şehirler arası ofis taşıma fiyatları mesafeye göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca taşıma şehirler arası olduğundan taşıma işlemi günler alabilir. Tüm taşıma işleri sigortalı ve faturalı olarak yapılmaktadır.