Ankara evden eve nakliyat hizmeti özellikle kiracılar için başlıca büyük sıkıntılar ile geçebilmektedir. Taşıma mesafesine göre fiyatlarda farklılıklar göstermesi ve taşıma sırasında oluşan eşya deformasyonları nedeniyle insanlar taşınma sonunda hep bir endişe içerisinde olmaktadırlar. Güvenay Nakliyat olarak, bu endişelere bir son vermek için büyük değişimler yaparak en kaliteli hizmeti vermeye başladık. Başarımız her geçen süre içinde daha çok tecrübe ve daha çok müşteri memnuniyetini beraberinde getiriyor.

Ankara ev taşıma hizmeti

Bizim sağladığımız hizmet çerçevesinde her türlü eşyanız güvenli bir şekilde dilediğiniz noktaya taşınabilecek. Müşterilerimizin daha çok taleplerine cevap verebilmek için firmamıza günümüz teknolojinin getirdiği imkanları Ankara ev taşıma hizmeti kapsamında kullanmaya başladık. Firmamız her zaman yenilikçi bir firma olduğundan her şeyin son çıkan ürünlerini hizmetimiz çerçevesinde kullanıyoruz. Güvenay Nakliyat olarak Ankara evden eve taşıma hizmetlerinde size her konuda yardımcı olmak için hazırız.

Ankara şehirler arası nakliyat fiyatları

Yaşam içerisinde insanlar zaman, yer değiştirme ve bu yer değişikliği sırasında da bu alanlarda eşyalarını götürmek zorundadırlar. Onun için insanlar her zaman bütçesine göre davranmak zorundadırlar. Bütçesine uygun taşıma firmaları arayan insanlar internet ortamında araştırmaya koyulurlar. Güvenay Nakliyat firması olarak müşterilerimize tavsiyemiz her zaman kaliteli firmayı seçmeleridir ki eşyaları açısından daha güvenli bir taşıma sağlarlar. Firmamız olarak Ankara şehirler arası ev taşıma hizmetlerinde bütçenize uygun fiyatta teklif vereceğimize dair, söz veriyoruz. Ucuz ve kalitesiz firmalar taşınma sırasında sonradan size ek maliyetler çıkararak taşımanıza büyük külfetler getirmektedirler.

Ankara şehir içi ev taşıma hizmetleri

Ankara şehir içi ev taşıma hizmeti alan müşterilerimize evlerin hızlı bir şekilde yeni bir eve taşınmasını gün içerisinde sağlıyoruz. Bizi seçmenize asla pişman olmayacaksınız! Firmamız sizin için en iyi hizmeti ve en iyi taşıma şekli ile eşyalarınızı yeni evinize taşıyıp kuruyor hizmetinize sunuyoruz. Ankara şehir içi taşıma fiyatları şehirler arası taşıma fiyatlarına göre daha ucuz, daha uygun olmaktadır. Ankara şehir içi ev taşıma hizmetinde mesafenin kısa olması taşımanın gün içerisinde daha kolay ve fiyatlarında daha uygun olarak hizmetler alabilirsiniz. Güvenay Nakliyat firması olarak eşyalarınızın paketlemede ve montaj işlerinde kullandığımız bütün ürünler kalite bakımından pahalı en kaliteli ürünlerdir. “Canınız da malınız kadar bizim için çok önemlidir”.

9 Yorum

 • Ezgi altlı

  5 saatte tüm işi güzel ve dikkatli bir şekilde tamamladılar. Hiçbir eşyama zarar gelmedi ve çok saygılıydılar. Bu firma ile çalıştığım için çok memnunum.

 • Ersiz

  Tüm eşyalarım yeni evime aynı düzen içerisinde yerleştirildi. Zamanlama, paketleme, montaj ve özen çok iyiydi… Teşekkürler.

 • Müzeyyen

  Genel olarak memnun kaldık. Çalışanlar her konuda yardımcı oldular. Olumsuz olarak belirtebileceğim tek nokta, dolaplar tekrar monte edildikten sonra sürme kapılı dolabımızın tam olarak kapanmadığını fark ettik. Montaj çok başarılı olmamış.Bunun dışındaki konularla ilgili herhangi bir sıkıntı yaşamadık.

 • Ayşe Onur

  Zamanından önce gelerek disiplinli olduklarını belli eden, ahlaklı ve efendi çalışanlara sahip bir firma. Biz memnun kaldık, tavsiye ederiz. Teşekkür ederi

 • Cumhur Yılmaz

  Özetle herkese tavsiye ederim. Hızlı, pratik, kibar ve sorun çözmeye odaklı olarak çalıştılar.

 • Hasan

  Her şeyimizi güzelce paketlediler, dolabı söktüler. Yerine varınca da montelediler. Uygun fiyata başımız ağrımadan taşındık. Tavsiye ederim. ekibe taşımadaki özverileri için teşekkür ederiz.

 • Onur Bakıcı

  Taşıma süresi hariç her şey çok iyiydi. Taşıma süresi çok uzun geldi.

 • Volkan

  Çalışanlar çok saygılıydı. Gördüğüm en temiz nakliyat firması. Bir daha taşınırsam yine aynı firmayla taşınırım. Taşınırken hiç bir şeye dokunmadım hızlı bir şekilde paketleyip taşımayı gerçekleştirdiler. Kendilerine buradan ayrıca teşekkür ediyorum.

 • Salih kemal

  Firmanın tüm çalışanlarından, verdikleri hizmetlerin tamamından çok memnun kaldık.
  Taşınmak isteyen herkese tavsiye ederiz.

 • Bir Yorum Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir