Ankara Ev Taşıma
Ankara Ev Taşıma

Ankara Ev Taşıma hizmeti sunan firmamız Ankara’da çok daha farklı ve kaliteli hizmet sunarak çalışmakta. Eşyaların toplanmasından taşınmasına kadar ve yeniden yerleştirilmesine kadarki aşama, firma tarafından gerçekleşir. Firmamızca işlerinde profesyonel bir ekip ile çalışmaktayız. Görev dağılımının yapıldığı kollara göre ayrılan işleri eğitimli elemanlarımız ile yapmaktayız.

Bu yüzden uzman personelimiz, firmamız işlerinde yapmaları gerekli tüm işlerini aksatmadan kısa sürede tamamlıyorlar. Duruma göre fiyat belirleyen firmamızca çeşitli ekipmanlar ve araçlarımız kullanabilir. Ankara Ev Taşıma Firmalarından başlıcası olan firmamız olarak özel olarak seçilen araçlarımız ile eşyaların taşınmasında maksimum güvenliğini arttırır.

Ankara Ev Taşıma Kaliteli, Güvenli

Ankara Ev Taşıma Şirketleri olarak nakliye hizmeti süresince yapılan taşımacılıkta eşyaların güvenliğini garanti ederiz. Bunun için gerekli önlemleri almak için her yıl firmamızın performansını gözden geçirmekteyiz. Ankara Şehir içi ev taşımada tüm evden eve nakliyatla mümkün olan en kısa süre içinde taşınmanız gerçekleşir. Kötü hava koşulları yüzünden taşımacılık işlemleri zorlaştırsa da nakliye firması olarak sorunlara karşı önlemlerimizi alarak elinden geleni yapar ve güvenli şekilde taşırız.

Firmamız ile görüşmelerde gerekli olan tüm bilgiler ekibimize anlatılır. Uzaklığa ve taşınan eşyaların sayısına göre uygun fiyat sunarız. Müşteri ne kadar ödemesi gerektiğini bilir ve bunun dışında ücret ödemez. Firmamız işleri sırasında ve sonrasında sunulan ekstra hizmetlere ek ücretlerle karşılaşılmaz.

Paketleme Ve Taşıma

Ankara Ev Taşımacılık işleriniz için eşyalarınız önce sigortalanır ve türüne göre ambalajlanır. Eşyaların boyutlarına ve ağırlıklarına göre farklı ambalajlar gerekebilir. Ambalajlanan eşyalar, taşıma elemanlarımız ile nakliye aracına yüklenir. Firma içerisinde yapılan iş bölümü ile sizlere Ankara’da En İyi Ev Taşıma Hizmeti vermek için taşınma sürecinin hızlı ve güvenli olmasını sağlarız. Ev Taşıma ekibimiz diğer elemanlardan ayrıdır. Gereken durumlarda Asansörlü ev taşıma hizmetini de gerektiği anlarda kullanabiliriz.

Yükleme sırasında mekanda ya da sokakta iş sonrası atık bırakılmaz. Son olarak eşyalarınız güvenli kasalara sahip olan nakliye araçlarımıza yüklemesi yapılır ve gereken yere ulaştırılır. Eşyalarınız yeni evinize görevli elemanlarımız ile araçtan evinize indirilir ve yerleştirilir. Böylelikle kaliteli Güvenay Nakliyat Firmamız ile yeni evinize taşınmanız gerçekleşmiş olur.

1 Yorum

  • Yeliz arslan

    Evimi güvenay nakliyata taşıttın gayet güzel titiz bir şekilde taşıdılar saygın ekibine ve güvenay nakliyata çok teşekkür ederim

  • Bir Yorum Yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir