ankara asansörlü nakliyat

Asansörlü Taşımacılık Ankara asansörlü taşımacılık hizmeti; eşyaların yüksek binalardan taşınmalarda kullanılan sistemin adıdır. Eski ilkel şekilde ev eşyaları yüksek binalardan elemanların sırtında merdivenlerden indirerek araca yüklenirdi. Bu şekilde taşıma esnasında eşyaların çarpma ve çizilme gibi durumları çok olurdu. Ayrıca müşterinin taşınma süreci günler alabiliyordu. Halen bu taşıma yöntemlerini kullanan ucuz nakliye firmaları vardır. İnsanların bu taşıma firmalarından hizmet aldıklarında pek çok sıkıntılar ile karşılaşabiliyor ve mağdur olabiliyorlar.

Güvenli asansörlü taşıma sistemi

Güvenay Nakliyat ile asansör sistemimiz tüm şehir içi ve şehirler arası tüm taşımalarda bu sistemi kullanmaktayız. Asansör sistemi ile taşınan tüm eşyalar hiçbir risk olmadan güvenli şekilde taşınıyor. Ankara şehir içi asansörlü taşıma hizmeti ile paketlenmiş eşyaları yüksek binalardan kolaylıkla indirme ve çıkartma işlemini yapmaktayız. Bu şekilde yapılan taşıma hizmeti aktif olarak işlemin de daha kolay ve çabuk yapılmaktadır.

Ankara şehirler arası asansörlü taşımacılık

Firmamız şehirler arası hızlı bir şekilde yeni evinize taşına bilmeniz için hassas ve hızlı olarak hizmet vermektedir. Firmamızın bünyesinde çalışan elemanlarımızın tecrübesi ve deneyimi ile müşterilerimizin memnuniyeti giderek artmaktadır. Elemanlarımız yıllardan beri firmamızda çalışan ve hizmet veren elemanlardır. Firmamız eşyalarınızı taşırken aldığımız sorumluluğu bilerek en hassas şekilde paketleme ve taşıma yapar.

Ankara şehirler arası evden eve asansörlü taşımacılık

Gelişmekte olan Türkiye’mizde bütün şehirlerde yüksek binaların boy göstermesi, taşıma sektöründe yükselen binalar karşısında kendini geliştirerek değişik taşıma sistemlerinin kullanılmasına yol açmıştır. En yüksek binalara uzanabilen asansör sistemleri ile dikkatli ve hassas bir şekilde 200 kiloya yakın taşıma kapasitesi olan asansör sistemi ile eşyaların araca indirme işlemi yapılmaktadır. Taşımanın hızlı bir şekilde yapılarak müşterimizin yeni evine taşıma işlemi şehirler arası olduğu için iki günü alan zaman içerisinde taşınması tamamlamış olur.

Montaj ve kurulum hizmeti

Firmamızın uzman elemanları ile montaj ve kurulum işlemini yapmaktayız. Montaj ve kurulum eşya taşıma işlerinde gerekli olan işlemlerden biridir. Beyaz eşyaların sökülmesi ve tekrar yeni evde kurularak aktif hale getirilmesi işi, işinin ehli elemanlarımız ile yapılmaktadır. Müşterimiz hiçbir şeye elini sürmeden, sadece özel eşyalarını toplar; geriye kalan bütün işleri firmamız en iyi şekilde yapacaktır. Taşınma sürecinin en iyi şekilde sağlanması için 30 eleman desteği ile çalışmaktayız.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir