ankara asansörlü nakliyat

Asansörlü Taşımacılık Ankara asansörlü taşımacılık hizmeti; eşyaların yüksek binalardan taşınmalarda kullanılan sistemin adıdır. Eski ilkel şekilde ev eşyaları yüksek binalardan elemanların sırtında merdivenlerden indirerek araca yüklenirdi. Bu şekilde taşıma esnasında eşyaların çarpma ve çizilme gibi durumları çok olurdu. Ayrıca müşterinin taşınma süreci günler alabiliyordu. Halen bu taşıma yöntemlerini kullanan ucuz nakliye firmaları vardır. İnsanların bu taşıma firmalarından hizmet aldıklarında pek çok sıkıntılar ile karşılaşabiliyor ve mağdur olabiliyorlar.

Güvenli asansörlü taşıma sistemi

Güvenay Nakliyat ile asansör sistemimiz tüm şehir içi ve şehirler arası tüm taşımalarda bu sistemi kullanmaktayız. Asansör sistemi ile taşınan tüm eşyalar hiçbir risk olmadan güvenli şekilde taşınıyor. Ankara şehir içi asansörlü taşıma hizmeti ile paketlenmiş eşyaları yüksek binalardan kolaylıkla indirme ve çıkartma işlemini yapmaktayız. Bu şekilde yapılan taşıma hizmeti aktif olarak işlemin de daha kolay ve çabuk yapılmaktadır.

Ankara şehirler arası asansörlü taşımacılık

Firmamız şehirler arası hızlı bir şekilde yeni evinize taşına bilmeniz için hassas ve hızlı olarak hizmet vermektedir. Firmamızın bünyesinde çalışan elemanlarımızın tecrübesi ve deneyimi ile müşterilerimizin memnuniyeti giderek artmaktadır. Elemanlarımız yıllardan beri firmamızda çalışan ve hizmet veren elemanlardır. Firmamız eşyalarınızı taşırken aldığımız sorumluluğu bilerek en hassas şekilde paketleme ve taşıma yapar.

Ankara şehirler arası evden eve asansörlü taşımacılık

Gelişmekte olan Türkiye’mizde bütün şehirlerde yüksek binaların boy göstermesi, taşıma sektöründe yükselen binalar karşısında kendini geliştirerek değişik taşıma sistemlerinin kullanılmasına yol açmıştır. En yüksek binalara uzanabilen asansör sistemleri ile dikkatli ve hassas bir şekilde 200 kiloya yakın taşıma kapasitesi olan asansör sistemi ile eşyaların araca indirme işlemi yapılmaktadır. Taşımanın hızlı bir şekilde yapılarak müşterimizin yeni evine taşıma işlemi şehirler arası olduğu için iki günü alan zaman içerisinde taşınması tamamlamış olur.

Montaj ve kurulum hizmeti

Firmamızın uzman elemanları ile montaj ve kurulum işlemini yapmaktayız. Montaj ve kurulum eşya taşıma işlerinde gerekli olan işlemlerden biridir. Beyaz eşyaların sökülmesi ve tekrar yeni evde kurularak aktif hale getirilmesi işi, işinin ehli elemanlarımız ile yapılmaktadır. Müşterimiz hiçbir şeye elini sürmeden, sadece özel eşyalarını toplar; geriye kalan bütün işleri firmamız en iyi şekilde yapacaktır. Taşınma sürecinin en iyi şekilde sağlanması için 30 eleman desteği ile çalışmaktayız.

10 Yorum

 • Ferit

  Anlaşmanın başından sonuna kadar hem iletişim hem de taşıma esnasında herhangi bir sıkıntı ile karşılaşmadık. Planlanan saatten erken gelip eşyaları sökmeye başladılar. Ayrıca çalışanlar da gayet kibardı. Tavsiye ediyoruz.

 • Murat Arpacı

  Arkadaşlara çok teşekkürler, güzel bir iş oldu.

 • Fatih yılmaz

  Gerçekten çok memnun kaldık işini bilen bir ekip. Ofisin taşınmasını çok kolaylaştırdılar. Her şey için teşekkürler.

 • Çetin

  Kelimenin tam anlamı ile kusursuz bir şekilde taşıdılar. Paketleme, iletişim, zamanlama, davranışları, fiyat süper. Hiçbir şey ile uğraşmak zorunda kalmadım. Bir bardak dahi kırılmadı.

 • Aynur Özkaraman

  İşini iyi bilen ve özveriyle çalışan bir ekip. Sayelerinde sorunsuz bir taşınma süreci gerçekleştirdik. Tavsiye ederiz.

 • Ertan Ay

  Hizmetlerinden gayet memnun kaldık. Yarım günde 2+1 dairemizin taşınması tamamlandı. Çalışanları gayet efendi kişilerdi. Sorunsuz bir taşıma oldu.

 • Zeynep

  Tüm taşınma sürecinde titiz, dikkatli, saygılı ve özenli firma çalışanlarına teşekkür ediyoruz. Söz verdikleri saatte, söz verdikleri özenle tüm evimizi paketleyip yeni adresimize ulaştırdılar. Gönül rahatlığı ile tavsiye ediyoruz.

 • Gencay

  İşlerini son derece iyi yapan bir ekip olarak geldiler. Herhangi bir sorun yaşamadan taşıma gerçekleşti. Ofisimin taşınmasını da başka bir arayışa girmeden kendilerinden yapmalarını isteyeceğim. Tanıdıklarıma gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum.

 • Volkan Aydın

  Çok memnun kaldım, her şeyi hallettiler, çok hızlı davranıp istenen saatte geldiler. Bir kez daha taşınmak durumunda kalırsam, tekrar onlarla taşınırım.

 • Aytaç Efe Akman

  Çok çok iyi hizmet aldım.
  5 adet yumurtamı bile kırmadan yeni evime taşıdılar.

  Hepsine ayrı ayrı teşekkürler.

 • Bir Yorum Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir