Asansörlü Taşımacılık AnkaraTaşıma sektörüne taşımacılığa en iyi şekilde yön veren Asansörlü Taşımacılık Ankara yeniliklerden biridir. Asansörlü Ev Taşımacılık Genellikle eşyaların taşınamaz olan yerlerde kullanılmaktadır. Dairelerin eşya taşınması için dar olan kapı ve merdivenlerden boşluğunun olması, eşyaların zor taşınması gibi durumda nakliye esnasında çok zorlanması buda taşımacılığın gecikmesine neden olur. Ancak bünyemize bulunan asansörlü aracımız ile hem performans artışına hemde eşyaların zarar vermeden taşınmasını sağlar.

Asansörlü Taşıma Ankara

Güvenay nakliye firmamız tüm donanıma sahip firmadır. Çağın getirdiği yenilikleri kendimize katarak her yeniliğe sahip her türlü fonksiyonel olarak hizmet vermekteyiz. Bu kapsamda asansörlü taşıma fiyatlarımızda değişiklikler olabiliyor. Asansörlü eşya taşıma hizmeti eşyaların hem kolay indirme çıkartmasını yapıyoruz. Asansörlü Şehir içi Nakliye işleriz en kısa süre içerisinde tamamlanır.

Asansörlü Evden eve Taşımacılık hizmeti eğitimli ve tecrübeli elemanlarımız ile verilmektedir. Böylelikle eşyalarınız emin ellere teslim etmiş olarak rahatça taşınırsınız. Asansörlü Hizmetlerde taşıma işlemini mümkün olan en kısa süre içinde şehir içi ve şehirler arası taşıma işleminde eşyalarınız alındığı gibi adrese teslim edilir.

Asansörlü Taşımacılık Fiyatları

Asansörlü taşımacılık fiyatlarında asansör hizmeti bilindiği üzere fiyatları asansörü olmayan nakliye firmalarında çok pahalı verilmektedir. Firmamızın kendi bünyesinde bulundurması fiyatımızın normal taşıma fiyatına verilmektedir. Yarım ton yük kaldıra bile üzerine yüklenen eşyaları indirme ve çıkarma işlemi ile dairelere eşyaları taşıyoruz. Asansörün kullanılması için genellikle eviniz taşınmaya müsait olması gerekmektedir. Taşıma sırasında herhangi bir risk olmadan sorumluluk alarak taşıyoruz.

Evlerin genelde balkonuna kurula bilen sistemimiz tüm eşyaları tek tek çıkartır ve eşyaları elemanlarımız istediğiniz yere yerleştirmesini yaparlar. Bu hizmetten yararlanabilmek için firmamızla iletişime geçerek şehirler arası taşıma talepleriniz için fiyat alabilirsiniz. Firmamız her konuda geniş bilgiye sorumluluk alan firmadır.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir