ankara ofis taşımaAnkara ofis taşımacılığı ofislerinizi yeni bir ekrana taşımak için, Öncelikle tecrübeli işin ehli olan nakliye firması ile taşımanız gerekir. Ofis eşyalarınızın maddi olarak pahalı eşyalarınızın zarar gelmeden taşınmasına olanak sağlayan güvenay Nakliyat sorumluluk alarak en güvenli şekilde taşınmasını yapıyoruz.

Ankara şehir içi ofis taşımacılık

Ankara şehir içi ofis taşımacılık hizmeti ekspertiz yolu ile yapılan özel bir hizmettir. Expertiz hizmetimiz taşınacak olan bütün eşyaların yerinde tespiti ve araç ve eleman belirlememize yarayan bir hizmettir. Ofisinizdeki eşyaların taşıma esnasında gelebilecek zararlara karşı sigorta yapmaktayız. Ankara ofis taşımacılığı Bu sayede hem müşterimiz hem de firmamız güven içerisinde taşıma işlemini başlatmış oluruz. Firmamızın 35 e yakın elemandan oluşan büyük bir firmadır. Her bir elemanımız işlerinde tecrübeye sahip yaptığı işin ne denli önemli olduğunu bilerek maksimum hassasiyet gösterirler. Firmamız ile ofis eşyalarını taşıyacak müşterimizin gün içerisinde yeni ofisine hızlı bir şekilde taşıyor taşıdığımız bütün eşyaların kurulumunu yerinde yapıyoruz.

Ankara şehirler arası ofis taşıma

Ofislerinin yeni bir şehre taşımak isteyen müşterilerimiz için taşınmasının hızlı bir şekilde sağlayabilmek için kaliteli firmalar arayan müşterilerimiz için kurulan güvenay Nakliyat sizin için kurulmuştur. Şehirler arası ofis taşıma ikiniz için yeni ofis ortamlarında söz konusu olduğunda tüm olanaklardan yararlanarak nakliye işlemlerinin en güzel şekilde yapmaya çalışıyoruz. Şehirler arası ofis taşıma fiyatları mesafeye göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca taşımanın şehirler arası olduğundan taşıma işleminin günler alabilir. Tüm taşıma işlerinde sigortalı ve faturalı olarak yapılmaktadır.