ankara asansorlu nakliyatAnkara asansörlü taşımacılık hizmeti eşyaların yüksek binalardan taşınmalarda kullanılan sistemin adıdır. Eski ilkel şekilde ev eşyaları yüksek binalardan elemanların sırtında merdivenlerden indirerek araca yüklenir. Bu şekilde taşıma esnasında eşyaların çarpma ve çizilme gibi durumları çok olurdu. Ayrıca müşterinin taşınma süreci günler alabiliyordu. Halen bu taşıma yöntemlerini kullanan ucuz nakliye firmaları vardır. İnsanların bu taşıma firmalarından hizmet aldıklarında pek çok sıkıntılar ile karşılaşabiliyor mağdur olabiliyorlar.

Güvenli asansörlü taşıma sistemi

Güvenay Nakliyat ile asansör sistemimiz tüm şehir içi ve şehirler arası tüm taşımalarda bu sistemi kullanmaktayız. Asansör sistemi ile taşınan tüm eşyalar hiçbir risk olmadan güvenli şekilde taşınıyor. Ankara şehir içi asansörlü taşıma hizmeti paketlenmiş eşyaları yüksek binalardan kolaylıkla indirme ve çıkartma işleminin yapmaktayız. Bu şekilde yapılan taşıma hizmeti aktif olarak işleminin de daha kolay daha çabuk yapılmaktadır.

Ankara şehirler arası asansörlü taşımacılık

Firmamız şehirler arası hızlı bir şekilde yeni evinize taşına bilmeniz için hassas ve hızlı olarak hizmet veriyoruz. Firmamızın bünyesinde çalışan elemanlarımızın tecrübesi ve deneyimi ile müşterilerimizin memnuniyeti giderek artmaktadır. Elemanlarımız yıllardan beri firmamızda çalışan hizmet veren elemanlardır. Firmamızın eşyalarımızı taşırken aldığımız sorumluluğu bilerek en hassas şekilde paketleme ve taşıma yaparlar.

Ankara şehirler arası evden eve asansörlü taşımacılık

Gelişmekte olan Türkiye’mizde bütün şehirlerde yüksek binaların yer aldığı ve taşıma sektöründe yükselen binalar karşısında kendini geliştirerek değişik taşıma sistemleri kullanılmaktadır. En yüksek binalara uzanabilen asansör sistemleri ile dikkatli ve hassas bir şekilde 200 kiloya yakın taşıma kapasitesi olan asansör sistemi ile eşyaların araca indirme işlemi yapılmaktadır. Taşımanın hızlı bir şekilde yapılarak müşterimizin yeni evine taşıma işlemi şehirler arası olduğu için iki günü alan zaman içerisinde taşınmasını tamamlamış oluyoruz.

Montaj ve kurulum hizmeti

Firmamızın uzman elemanları ile montaj ve kurulum işlemini yapmaktayız. Montaj ve kurulum eşya taşıma işlerinde gerekli olan işlemlerden biridir. Beyaz eşyaların sökülmesi ve tekrar yeni evde kurularak aktif hale getirilmesi işin ehli elemanlarımız ile yapılmaktadır. Müşterimizin hiçbir şeye elini sürmeden, Sadece özel eşyalarını toplayıp, Geriye kalan bütün işleri firmamız en iyi şekilde yapacaktır. Taşınma sürecin en iyi şekilde sağlanması için 30 eleman desteği ile yapılıyor.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir